Update BEAT Travel Berlijn

BEAT Cycling Club

Twee weken terug maakten wij de BEAT Travel Berlijn van komend najaar bekend. Dit wordt de allereerste keer dat we dit concept in de praktijk gaan testen. In dit artikel kom je meer te weten over de reis.

De reis

Zoals je eerder al hebt kunnen lezen betreft BEAT Travel Berlijn een verzorgde reis naar Berlijn om samen onze clubgenoten van de baanploeg aan te moedigen tijdens de wereldbeker baanwielrennen. De reis zal plaatsvinden van vrijdag 30 november 2018 tot en met zondag 2 december 2018 en bestaat uit:

  • Drie overnachtingen
  • Passe-partout pass voor alle drie de wedstrijddagen in de wielerbaan
  • Vervoer per minibus (alternatief transport op eigen kosten)
  • Meet 'n greet met onze renners
  • Een lezing door coach Tim Veldt
  • Iedere ochtend ontbijt
  • Een unieke ervaring met clubgenoten!

Er is voldoende tijd om tussen de wedstrijden door de stad te bezoeken. Dit kan op eigen gelegenheid of tesamen met al je clubleden. Alles is mogelijk en niets moet.

Meer informatie over het vervoer

Op vrijdag 30 november vertrekken we vroeg vanuit Rotterdam richting Berlijn. De reden van dit vroege vertrek is dat we op deze manier de files zoveel mogelijk vermijden zodat we de avondsessie op vrijdagavond kunnen meepikken. Ligt jouw woonplaats op de route? Dan pikken we je gewoon op een afgesproken plaats op! Handig toch? Reizen doen we trouwens in een gezellige minibus voor 8-10 personen. Zo zit de sfeer er vanaf het begin goed in en leer je jouw clubgenoten meteen kennen.

Meer informatie over de overnachtingen

In het vorige artikel gaven we aan een eigen BEAT appartement te voorzien. In onze zoektocht naar een appartement ontdekten we dat grotere appartementen steeds voorzien zijn van een tweepersoonsbed, en laat dat nu nét niet zijn wat we zoeken om deze reis voor iedereen comfortabel te maken. Daarom een fantastisch alternatief: Plus Berlin*. Een van de bekendste hotel/hostel in Berlijn. Met een binnenzwembad, sauna, buitenruimte en ruime kamers is deze toplocatie van alle gemakken voorzien! Slapen doe je in je eigen 4 of 6 persoonskamer die voorzien is van enkele bedden. Op deze manier kan je je spullen ook veilig achterlaten. De afstand naar de velodrome bedraagt slechts 3,5 kilometer en is dus prima aan te wandelen, te fietsen (met een huurfiets) of te bereiken met het openbaar vervoer.

*Er bestaat een kans dat we door overbezetting moeten uitwijken naar een andere locatie

Meer informatie over de koers

Hoe gaaf! Tijdens BEAT Travel Berlijn zie je jouw clubgenoten van de baanploeg vliegen over de baan. Bovendien ben je meer betrokken bij de koers dan ooit tevoren bij jouw club! Jouw clubgenoten Roy van den Berg, Theo Bos en Matthijs Büchli zullen - in deze volgorde - de spits afbijten tijdens de teamsprint op vrijdag 30 november. Vervolgens rijden Matthijs en Theo de keirin en de sprintnummers. Iedere dag koers dus! Het volledige wedstrijdprogramma vind je hier terug.

Meet 'n greet met de renners

Jouw BEAT trip is natuurlijk niet compleet zonder de renners persoonlijk te ontmoeten. Grijp jouw kans tijdens deze exclusieve meet ’n greet, direct na hun kwalificatiewedstrijd op vrijdagavond. Stel eindelijk die vraag die je altijd al had willen stellen, hoor direct van de bron hoe de wedstrijd is verlopen of meet jouw benen met die van Roy van den Berg.

Lezing door track coach Tim Veldt

Ontmoet de man achter het BEAT-baansucces: track coach Tim Veldt. Tim legt je haarfijn de trainingsprogramma’s uit die de renners volgen. Hoe werkt de teamsprint nu exact? Hoe is het om te werken met renners van wereldklasse? Tim beantwoord al jouw vragen zodat je een met hele toffe inside info huiswaarts keert.

Kostprijs

Het belangrijkste punt van dit artikel is natuurlijk de kostprijs. Omdat we dit concept verder willen ontwikkelen bieden wij 8 plaatsen aan tegen kostprijs. Het is de eerste BEAT Travel in de geschiedenis van onze club, dus je bent onderdeel van een unieke gebeurtenis in onze clubhistorie! De kostprijs voor deze driedaagse trip ligt rond de 245,-. Ben je geïnteresseerd? Vul het onderstaande formulier in. Wij brengen je vervolgens als eerste op de hoogte wanneer alle details bekend zijn en je de reis kunt boeken.