Velofollies startschot voor #RoadToBEAT in België

BEAT Cycling Club

Afgelopen november lanceerde wij de #RoadToBEAT in Nederland. De weg naar een eerste professionele wielerploeg vanuit een clubstructuur brengt BEAT Cycling Club nu richting België. Tijdens Velofollies ontdekt België voor het eerst in eigen land onze club en de #RoadToBEAT.

Als internationaal initiatief richtte we ons de eerste maanden voornamelijk op de Nederlandse markt qua acitviteiten voor pioniers. De interesse voor BEAT vanuit België was vanaf de lancering in november al te herkennen door een aardige groep aangemelde pioniers. Met de aanwezigheid op Velofollies dit weekend, beginnen we onze activiteiten in België. Geert Broekhuizen: “België is hét wielerland. Tijdens Velofollies komen renners, fans en bedrijven bij elkaar en het nieuwe seizoen is ook net gestart, dus een perfect moment voor BEAT om de #RoadToBEAT actief te starten in België.”

Na Velofollies volgt in maart de eerste Club Meetup in Antwerpen. Dat wordt hét startschot voor de Belgische pioniers om mee te bouwen aan BEAT Cycling Club.

Op Velofollies konden bezoekers op vrijdag de winnaar van Kuurne-Brussel-Kuurne 2010 en ambassadeur van BEAT, Bobbie Traksel, ontmoeten. Daarnaast zijn het gehele weekend het projectteam van BEAT en enkele enthousiaste pioniers te vinden in stand 125 om het verhaal van BEAT en de #RoadToBEAT met plezier uit te leggen.

Bezoekers van Velofollies kunnen tevens een First Edition BEAT-shirt met een pionierslidmaatschap winnen.