Waarom zou ik lid worden?

BEAT Cycling Club

Wielerliefhebbers! Wij dromen van een grote wielerclub die fietsers, fans en professioneel wielrennen samenbrengt op alle mogelijke manieren. Met een breed scala aan activiteiten en evenementen bouwen wij met jou aan een lidmaatschap waar elke wielerliefhebber van gaat watertanden en waar topsport en breedtesport elkaar sterker maken.

Praten over ambitie is aan ons welbesteed. Aan de start staan van de Tour de France van 2022 bijvoorbeeld! Waarom wij naar de Tour willen? Met een clubteam op het allerhoogste podium van de wielersport kunnen we écht het maximale uit onze unieke club halen en samen op een hele nieuwe manier de sport beleven.

Wacht niet langer af, maar maak het verschil!

Hoe groter onze club wordt, hoe meer we samen kunnen neerzetten en hoe sterker onze Tour de France-ambitie is! Daarom zijn wij gebaat bij jouw steun. Bijvoorbeeld met een gratis Basis lidmaatschap draag je al bij aan de impact die wij kunnen maken in de wielerwereld. Ben je super enthousiast over onze ambitie en wil je nu al profiteren van de waanzinnige activiteiten die wij organiseren? Of wil je gewoon onze visie steunen? Meld je dan aan als Premium lid. Daar kun je zelfs een gesoigneerd BEAT clubshirt bij krijgen!

Dus, wielerliefhebbers, sluit je aan bij DE wielerclub voor echte wielerliefhebbers. Beleef de koers met ons van dichtbij, neem deel aan of organiseer zelf clubritten, en deel jouw passie voor de wielersport met jouw clubgenoten.