Wat een jaar voor BEAT!

BEAT Cycling Club

Wat een jaar voor onze club! In ons tweede levensjaar, groeiden we uit naar een club met meer dan 1400 leden, debuteerde onze eigen wegploeg en deden mee met de wereldtop met onze baanploeg. Naast de profs, gingen onze andere leden ook lekker! Zo maakten jullie de vetste ritten, stegen jullie boven jezelf uit en vielen jullie ook nog veelvoudig in de prijzen.. We vatten het jaar nog één keer voor je samen.

Geslaagd debuutjaar voor de BEAT wegploeg

Op 3 maart was het zover: het debuut van de BEAT wegploeg. In heroïsche omstandigheden werd de Ster van Zwolle verreden, de rest is geschiedenis. We kijken terug op een geslaagd debuutjaar met mooie successen! Zo werden er in totaal 8 overwinningen gepakt, stonden we 6 keer op het podium (2 keer zilver, 4 keer brons) én pakten we maar liefst 26 top-10 klasseringen. De vijf blijvers en vijf nieuwkomers kunnen dan ook al niet wachten tot volgend jaar, om er dan met jullie een nog mooier seizoen van te gaan maken!

BEAT baanploeg bewijst zich tussen de wereldtop

Waar het op de weg een succesvol jaar was, gold dit zeker ook voor de baan! Na het debuut in 2017 stoomde de BEAT baanploeg vrolijk door. Zo kregen we er met Nicky Degrendele en Laurine van Riessen twee aanwinsten bij en zorgde de baanploeg voor een enorme hoeveelheid gouden, zilveren en bronzen medailles. Zo werden er 17 gouden, 4 zilveren en 7 bronzen medailles behaald door de baanploeg! Een superseizoen voor de baanploeg dus, die hun vorm meeneemt naar het pre-Olympische jaar 2019 om zo nog meer medailles binnen te slepen.

Leden konden hun hart ophalen in 2018

Ook naast het sportieve deel hadden we een aantal debutanten dit jaar. Zo debuteerden onder anderen de nieuwe AGU clubkledingcollectie, het BEAT Stadium, de #EVERYDAYRIDING Challenge, BEAT Travel, de lokale BEAT Rides, de Race Pass, het BEAT Test Team en werd het BEAT Gran Fondo Team aangekondigd. Ontzettend veel nieuwe ontwikkelingen voor alle wielerliefhebbers in Nederland, Vlaanderen en daarbuiten. In 2019 bouwen we verder aan een nog mooier lidmaatschap voor jou!

En jullie  gingen lekker in 2018

Onze leden gingen ook lekker in 2018! Zo kregen we wekelijks foto’s en berichten van leden die de gaafste ritten maakten of op het podium stonden tijdens koersen van allerlei niveaus.  We zagen mooie avonturen voorbij komen zoals The Ride, gravelritten, bikepackingtripjes. Jullie haalden het beste uit jezelf tijdens de Ronde van Vlaanderen, de Amstel Gold Race, diverse Gran Fondo’s en natuurlijk de #EVERYDAYRIDING Challenge. Rugnummers werden er opgespeld van trainingskoersjes tot criteriums, van regionale veldritten tot mountainbikemarathons en van fixed gear wedstrijden tot het NK baanwielrennen van afgelopen week. Tijdens dat NK waren er al 8 clubleden actief, waarvan er zelfs nog 2 in de prijzen vielen. Ga zo door allemaal!

Wij van BEAT Cycling Club wensen jou een gezond en sportief 2019 toe! We gaan er met zijn allen een mooi jaar van maken waarin we het maximale eruit halen.