Wat een weekend voor de club!

BEAT Cycling Club

Een weekend zoals je ze zelden meemaakt met succes op alle fronten! Dit was er eentje uit het boekje.

Ongekend succes

Dat je in drie koersdagen vier overwinningen boekt mag op z'n zachtst gezegd uitzonderlijk worden genoemd. Dat zijn serieuze aantallen voor een - nu nog - bescheiden club. Ondanks dat het ons niet puur en alleen om het winnen te doen is zijn de successen die worden geboekt een mooie bevestiging voor de weg die wij zijn ingeslagen. Topsportsucces gefundeert op een wielerclub voor leden!

Büchli in bloedvorm

Baanrenners Matthijs en Theo reden, na enkele keirin-avonturen, afgelopen weekend de eerste UCI baanwedstrijd van het nieuwe seizoen. Matthijs Büchli won vrijdag het onderdeel Elite Men Sprint tijdens de UCI Japan Track Cup 1. Zondag herhaalde hij hetzelfde kunstje in de UCI Japan Track Cup 2. Matthijs over zijn optreden: ''Ik had de ambitie om het Nederlands record te rijden, dat mis ik helaas op 1 hondertste, dat is eigenlijk het enige minpuntje want ik rij wel een PR. Ik ben blij dat ik opnieuw heb laten zien dat ik ook kan sprinten!''  Ook Theo toonde zich met twee sterke optredens in het sprint-toernooi en de keirin.

Aksel maakt ultieme koers fantastisch af

Etappe 2 van de Tour de France was een peulenschil vergeleken met de attractieve GP Albert Fauville van zondag. Onze wegploeg reed vanaf het begin van de koers op de voorposten en is de hele koers in controle geweest. Er zat constant iemand van ons mee. Cördinator Theo Maucher was onder de indruk: ''Het was een goede koers van de ploeg. We zaten continu van voren en hebben het de hele koers onder controle gehad. We hebben alles goed gedaan en Aksel maakte het geweldig af. De tweede overwinning van de BEAT Cycling Club wegploeg!'' Aksel en Alex zaten uiteindelijk in de beslissende kopgroep en na een zinderende slotfase ging Aksel er op kousenvoeten vandoor. Hij maakte het grandioos af. Op tactisch gebied was dit misschien wel de meest perfecte koers van de wegploeg tot dusver!

Daniel wint in regenboogtrui

Onze Daniel reed dit weekend tijdens de UCI Para-Cycling World Cup in Emmen zowel de individuele tijdrit als de wegwedstrijd. In de individuele tijdrit in de MC5 klasse maakte hij indruk door in zijn wereldkampioenstrui de overwinning in de wacht te slepen. Het was een geweldig gezicht: een BEAT-renner in snelpak met de regenboogopdruk. Trouwens: je kunt nu jouw BEAT Snelpak pre-orderen!

Clubleden in beeld

Niet alleen de profteams waren zeer actief dit weekend. Wederom zien wij veel activiteiten in onze mooie clubkleuren voorbij komen op de weg. Leo deed mee aan een toertocht van 170 kilometer, Ron reed in 8 uur en 9 minuten de Maratone Dolomites uit als 345e in de leeftijdscategorie 55-59 jaar en Marco reed de Ronde van Heinkenszand (24e). Wil jij ook delen waar jij actief bent geweest? Laat het ons weten via het onderstaande formulier! Word jij enthousiast van alle club-successen? Klik hier om lid te worden van onze club!