Week 100: trots nagenieten van een topweek

BEAT Cycling Club

Normaal is 100 natuurlijk al een feestgetal, maar deze week maakte het nog feestelijker. In de 100e week van onze club stonden er namelijk super gave evenementen op het programma. Zo sloten we de #EVERYDAYRIDING challenge op een feestelijke manier af en hielden we het BEAT Clubkampioenschap, wat een groot succes was! Daarnaast maakten leden nog meer vette dingen mee.

BEAT Clubkampioenschap

Afgelopen zaterdag was het dan eindelijk zover: het Clubkampioenschap stond op het programma. De tweede editie van hét evenement voor de wielerliefhebber was een enorm succes! 100 leden kwamen naar deze leuke dag en er werd hard gestreden voor de titel. Benieuwd wie er wonnen en wat er nog meer te beleven was? Je leest het hier!

Feestelijke afsluiting #EVERYDAYRIDING

Naast het clubkampioenschap gebeurden er nog meer gave dingen binnen de club. Zo was vorige week ook het einde van de #EVERYDAYRIDING challenge. 50 leden reden 30 dagen achter elkaar minimaal 25 kilometer per dag, wat een topprestatie! Dat moest gevierd worden en dit hebben we dan ook goed gedaan. Op donderdag was er een gezellige social ride bij AGU waarna we met zijn allen pizza hebben gegeten en gezellig na hebben gekletst. Een gezellig einde van een vette challenge!

BEAT Ride Enschede

De dag na het Clubkampioenschap stond er weer iets leuks op het programma, namelijk de maandelijkse BEAT Ride Enschede! Deze altijd gezellige rit wordt georganiseerd door een leuke groep leden uit Enschede en was ook dit keer weer een succes, dankzij een prachtig najaarszonnetje, 60 kilometer door het Twentse land en natuurlijk koffie en appelgebak om mee af te sluiten. De volgende editie zal op zondag 4 november plaatsvinden en gaat om 09:30 van start vanaf Wielerstudio Zwolle, te Enschede (laat je hier vooral niet voor de gek houden).

Trainingskamp BEAT Japan

Een tijdje terug maakten we bekend dat BEAT Japan een feit gaat worden. Alhoewel de officiële lancering volgende week plaats vindt, hielden we de afgelopen week al wel een trainingskamp voor de Japanse leden. Samen met Matthijs Büchli (in Japan beter bekend als Matthias Büffri) konden de Japanse leden zich uitleven op de baan en in de sportschool. De leden toonden hoe sterk ze waren en we zagen veel potentie, maar het was bovenal een heel gezellig trainingskamp!

Red Bull Kop over Kop

Naast onze eigen evenementen waren er natuurlijk ook nog andere gave evenementen. Zo ook de Red Bull Kop over Kop teamtijdrit. Een groep van vijf BEAT leden uit Groningen deed hier aan mee. In deze teamtijdrit over 100 kilometer wisten zij een knappe 57e plaats van de meer dan 140 teams te behalen. Super gedaan!

Amsterdamse Baancompetitie

BEAT-lid Richard Vermeer haalde dit weekend een knappe 2e plaats in het algemeen klassement van de eerste Amsterdamse Baancompetitie van het seizoen. Hij kon echter wel wat hulp gebruiken van clubgenoten en riep dan ook op om met meer leden naar de volgende manche van de Amsterdamse Baancompetitie te gaan. Dus lijkt dit jou vet? Check dan de site van de Amsterdamse Baancompetitie!

Heb jij ook iets vets gedaan? Laat het ons weten in het onderstaande formulier! Word jij enthousiast van onze club en ben je nog geen lid? Word direct lid of lees meer over onze club