Week 102: van asfalt naar hout

BEAT Cycling Club

Het was de eerste week van het wereldbekerseizoen op de baan en ook onze leden gingen met zijn allen de baan op. Piotr pakte nog even een podiumplaats mee in zijn laatste koers van het jaar én we kregen er een wereldkampioene bij!

Vlammen op de baan

Waar onze profleden hun eerste wereldbeker op de baan van het seizoen tot een succes maakten (het verslag daarvan vind je hier), reden onze clubgenoten ook actief op de baan. Zo kregen we via onze hashtag #RoadToBEAT een aantal gave foto’s van onder andere Richard Vermeer en Mario hun baanavonturen te zien. Ook Piotr was op de baan te vinden voor een clinic van AGU

Welkom Nicky en Plantina!

Deze week zat ook vol met gave aankondigingen! Zo mochten we maandag bekend maken dat Wereldkampioene Nicky Degrendele onze baanploeg komt versterken. Ook zij reed dit weekend haar eerste wereldbeker. Naast Nicky kreeg onze club er deze week nog een versterking bij. Plantina komt onze partnerclub versterken en daar zijn we heel blij mee!

Piotrs zilveren Sluitingsprijs

Piotr reed afgelopen week de laatste koers van het seizoen tijdens de Sluitingsprijs Putte-Kapellen. Na een al succesvolle seizoensafsluiting met zijn Nederlandse titel tijdens het NK Wattmeister, pakte hij tijdens de Sluitingsprijs een 2e plaats na heel knap te hebben gereden!

Word jij enthousiast van onze club en ben je nog geen lid? Word direct lid of lees meer over onze club