Week 103: onze top-5 van afgelopen week

BEAT Cycling Club

Winter is coming… tijd om de baan op te gaan dus. Onze profleden deden dit tijdens de tweede Wereldbekermanche, onze clubleden tijdens onze baanclinic. Daarnaast gebeurde er nog veel meer, we vatten het even voor je samen in onze Top-5 van de week:

De BEAT baanploeg zorgde tijdens de tweede wereldbekermanche voor twee medailles! In Milton (Canada) scoorden Theo, Matthijs en Roy zilver op de teamsprint en Matthijs brons op de Keirin.

  • De #EVERYDAYRIDING finishers kregen een clinic op de baan van instructeur Jasper van den Ende en Ernesto Attanasio

Op de baan in Alkmaar kregen de finishers van de #EVERYDAYRIDING challenge en een aantal leden een baanclinic van instructeur Jasper van de Enden. 

Deze week maakten Isostar en KOGA bekend dat Martijn Budding, Guillaume Seye, Yves Coolen, Luuc Bugter en Adam Lewis onze wegploeg voor 2019 komen versterken. We krijgen dus een sterke ploeg voor volgend seizoen!

  • BEAT-lid Jan Seurinck vertelt zijn crossverhalen in de Grinta! Winterspecial

In de winterspecial van het wielertijdschrift Grinta! vertelt BEAT-lid Jan Seurinck zijn avonturen in het veldrijden. In ons BEAT-tenue prijkt hij op de foto's in het tijdschrift. 

  • Nicky Degrendele wint de IJzeren Briek én de jongeren IJzeren Briek

Afgelopen week won Nicky Degrendele de IJzeren Briek én de jongeren IJzeren Briek, dit zijn twee prestigieuze prijzen in Vlaanderen. Ze won deze trofees voor haar knappe prestaties op de baan, waaronder haar wereldtitel.