Week 104: Van hout, naar modder, naar asfalt

BEAT Cycling Club

Voor onze clubgenoten op de weg is het #offseason, de baan -en veldrenners daarentegen zijn volop actief! Zo zagen we leden in baan -en veldwedstrijden en reden leden gave off-road ritten. Hieronder vind je onze top-5 van de afgelopen week!

  • Daniël Abraham opende een nieuw fietsplein en schonk daarbij samen met de gemeente Apeldoorn 15 fietsen

Daniël schonk de fietsen aan leerlingen van de ‘Onze Wereld’ school in Apeldoorn. De leerlingen op deze school zijn ‘nieuwe Nederlanders’, veelal vluchtelingen zonder familie in Nederland, net als Daniël op zijn 15e. Op deze manier wil Daniël de leerlingen kansen geven en helpen in het integreren.

  • BEAT-leden Phaedra Krol en Maaike Brandwagt vlammen op de baan

Tijdens de Track Series: Endurance op de baan in Amsterdam, hebben BEAT-leden Phaedra en Maaike onze clubkleuren met trots verdedigd. Phaedra werd daarbij onder andere 2e.

  • De BEAT Ride in Enschede was weer een succes!

Elke eerste zondag van de maand organiseren onze clubgenoten in Twente een hele gezellige BEAT Ride. Afgelopen zondag was het tijd voor alweer de derde editie, een wederom geslaagde editie met nieuwe gezichten die voor veel gezelligheid zorgden!

  • In Alkmaar trainden onze leden al hard voor het NK teamsprint

Op 25 november gaan deze leden namelijk een worp doen naar de rood-wit-blauwe trui op het onderdeel teamsprint, 2 amateurteams van BEAT werken dus naar hetzelfde evenement toe als de profploeg. Op de baan in Apeldoorn zullen namelijk die dag ook Theo, Matthijs en Roy hun Nederlandse titel op de teamsprint verdedigen in de clash tegen het team van de KNWU. Ben jij erbij om je clubgenoten aan te moedigen?

  • Laurine nam je mee op haar weg naar Tokyo

Door middel van een blogserie zal Laurine jou meenemen op haar weg naar de Olympische Spelen in Tokyo. Laurine heeft de droom om geschiedenis te schrijven. Hoe lees je in het eerste deel van haar serie.

Word jij enthousiast van onze club en ben je nog geen lid? Word direct lid of lees meer over onze club