Week 105: taart eten en lekker fietsen

BEAT Cycling Club

Het was de week waarin we bij BEAT onze tweede verjaardag mochten vieren! We namen je mee terug in de afgelopen twee jaar van onze club. Daarnaast waren onze leden actief op de wielerbaan en gebeurde er nog veel meer! We maken een korte terugblik op de afgelopen week voor je:

-          BEAT leden waren actief op de baanmeeting in Gent

BEAT leden Michael Veen, Ernesto Attanasio en Jayson de Bruin deden in hun spiksplinternieuwe snelpakken mee aan de sprintmeeting van Cycling Vlaanderen op de Eddy Merckx wielerbaan in Gent. De drie hebben veel strijd geleverd en een sterke indruk achter gelaten.

-          Lidmaatschap Coördinator Herman ten Kate nam je mee in 2 jaar lidmaatschap

We bestaan twee jaar, wie weet ben jij wel een van onze eerste leden geweest. Een ‘pionier’, zoals het lidmaatschap toen nog heette. In deze twee jaar tijd is er ook veel gebeurd op het gebied van het lidmaatschap. Het aanbod is enorm breed geworden en wordt alleen nog maar interessanter voor jou!

-          Twee jaar BEAT; wat is er allemaal gebeurd?

In twee jaar is onze club uitgegroeid van brainstormclub tot professionele wielerclub met bijna 1500 leden, een wegploeg op continentaal niveau en een baanploeg die meedoet met de wereldtop! Wat is er in die twee jaar allemaal gebeurd? We zetten het even voor je op een rijtje.

-          BEAT leden actief in het veld

Waar het in de andere seizoenen helden op het asfalt zijn, ploeteren onze leden in Twente in de winter graag in de modder, het zand en op het gras. Veldrijden dus! Ook dit weekend waren er weer een aantal BEAT shirts te herkennen tijdens de regionale veldrit in Twente.

-          We blikten terug op het debuutjaar van onze mechanieker Ryan

Niet alleen de wegploeg maakte zijn debuut dit jaar, ook onze mechanieker Ryan deed dit. Het bleek een groot succes! Zo zorgde hij er alleen al voor dat de wegploeg maar 6 lekke banden in een volledig seizoen had, dat is een uniek laag aantal. We vroegen hem hoe die dit heeft gedaan.

Word jij enthousiast van onze club en ben je nog geen lid? Word direct lid of lees meer over onze club