Week 106: trainen, trainen, trainen…

BEAT Cycling Club

Onze club had even een week zonder wedstrijden, maar betekent niet dat er wordt stilgezeten, het tegenovergestelde juist! Zo werd er hard getraind, maakten we gave nieuwe plannen bekend en waren ook onze leden weer lekker bezig.

Eerste tickets BEAT Mallorca geboekt

Als je dan zo hard aan het trainen bent, hoort een trainingskamp er ook bij. Daarom geven we onze leden nu de kans om met Piotr en Daan mee te gaan op trainingskamp naar Mallorca! Je beleeft daar onder professionele begeleiding de mooiste trainingsweek die je je kunt voorstellen.

De eerste tickets zijn inmiddels al geboekt en ons allereerste lid Jerome was er ook hier als eerste bij! Er kunnen 12 leden mee, dus check BEAT Travel Mallorca snel!

De BEAT baanploeg traint voor het NK teamsprint

In Apeldoorn werd er hard getraind door de baanploeg. Dit deden ze onder andere voor het NK teamsprint dat zondag op het programma staat. Ze gaan daar proberen hun titel te prolongeren, maar dat niet alleen… Na het NK blijven ze nog gezellig even hangen om met jou na te praten over van alles en nog wat!

Ook strijden BEAT-leden Ernesto, Jasper, Michael, Remon, Jayson en Herman in twee ledenteams mee om dezelfde titel en is hun clubgenoot Tijmen starter bij de Nederlandse talentenselectie. ’s Ochtends komen ook nog Phaedra en Maaike in actie tijdens het NK ploegenachtervolging voor vrouwen. Kom jij je clubgenoten aanmoedigen en gezellig een praatje maken? Leuk, dan zien we je daar!

Leden bikkelen in de buitenlucht

Naast dat er op de baan hard werd getraind, zagen we dat onze leden ook buiten nog aan het bikkelen waren. Zo zagen we leden die het veld in gingen en leden die op de weg de kou trotseerden. Gelukkig voor die leden kwamen we afgelopen week met de lange winterbroek voor bij je BEAT tenue. Zo wordt het fietsen in deze temperaturen toch nog wat aangenamer.

Hoe zien Wesley van Dyck zijn toekomstplannen eruit?

Helaas moeten we na dit seizoen ook afscheid moeten nemen van een aantal renners van de wegploeg. Een daarvan is Wesley van Dyck. Samen met onze clubgenoot blikten we terug op het afgelopen seizoen en keken we vooruit naar wat hij het komende seizoen zal gaan doen. Je leest het hier.

Weer een geslaagd BEAT Test Team!

Een van de voordelen die je hebt als Premium Lid van onze club, is dat je deel kan nemen aan onze Test Teams. Dit keer mochten vijf testers de ovale kettingbladen van onze partner absoluteBLACK testen. Het bleef zelfs niet eens bij testen… Ze mochten de bladen houden! Lees hier wat ze van hun kettingbladen vonden. Ook meedoen aan een Test Team? Meld je dan nog snel aan voor het Test Team van de WAHOO Pain Cave.

Word jij enthousiast van onze club en ben je nog geen lid? Word direct lid of lees meer over onze club