Week 107: Weer om de baan op te gaan

BEAT Cycling Club

Het was heerlijk weer om de baan op te gaan en dat kwam goed uit, het NK teamsprint & ploegenachtervolging stond namelijk op het programma en BEAT werd goed vertegenwoordigd. Zowel de profleden als teams met clubleden stonden aan de start. Zij werden luid aangemoedigd door hun clubgenoten, waaronder die van de wegploeg die in Apeldoorn waren voor hun teamweekend.

  • Clubleden zorgen voor succes op het NK Ploegenachtervolging

Clubgenoten Phaedra en Maaike reden met hun ploeg op het NK ploegenachtervolging. Zij zorgden voor een bronzen medaille in hun BEAT tenue. Knap gedaan meiden!

  • 5 teams van BEAT aan de start van het NK Teamsprint

Even later was het tijd voor het NK teamsprint, waar maar liefst 5 teams van BEAT aan de start stonden. Phaedra, Jasper, Michael, Ernesto, Jayson, Herman, Remon en Tijmen reden als BEAT-lid mee tijdens het NK Teamsprint. Dit leverde een aantal mooie top-10 klasseringen op! Uiteindelijk gingen onze profleden, Roy, Theo en Matthijs, er met het goud vandoor bij de mannen en Laurine met zilver bij de vrouwen. Kortom, een geslaagd NK dus!

Het is altijd gaaf om te zien dat leden ons uit enthousiasme helpen! Dit gebeurde ook tijdens het teamweekend weer. Zo hielp Jeroen Steeman de wegploeg door een groepsdynamicasessie te organiseren, waarin de renners en staf kennis maakten met alle verschillende persoonlijkheden in het team.. Frank Schuurman kookte vrijdagavond een heerlijke Pasta Puttanesca (inclusief storytelling) en ontving daarvoor veel lof van de renners.

  • BEAT-leden duiken het veld in

We zien wekelijks BEAT-leden meedoen aan veldritten, zo ook deze week weer. Zo waren afgelopen weekend onder anderen Nicole, Pieter en Dale goed bezig in hun veldritten! Op Black Friday lanceerden wij een shirt dat perfect is om vies te worden in het veld, check hem hier!

Word jij enthousiast van onze club en ben je nog geen lid? Word direct lid of lees meer over onze club