Week 108: clubgeschiedenis schrijven in Berlijn

BEAT Cycling Club

Wat een week! Afgelopen weekend stond de eerste BEAT Travel in de clubgeschiedenis op het programma, samen met een groep leden gingen we op pad naar de wereldbeker in Berlijn om onze clubgenoten aan te moedigen. Naast de wereldbeker stond er ook een lid aan de start van het NK Omnium, Piotr en Danny gingen op avontuur en onze leden bikkelden er buiten op los.

BEAT Travel Berlijn

Afgelopen weekend was het dan eindelijk zover: de eerste BEAT Travel in de clubgeschiedenis stond te gebeuren. Wat een succes was het! We maakten er een enorm gezellig weekend van met de leden en zagen onze clubgenoten vlammen op de baan. Later deze week gaan we nog lekker uitgebreid terugblikken op dit mooie weekend, houd onze kanalen dus goed in de gaten!

Een geslaagde wereldbeker in Berlijn

Onder de luidkeelse aanmoedigingen van hun clubgenoten, gingen Laurine, Theo, Matthijs en Roy van start op de wereldbeker in Berlijn. Daar vulden ze de medaillevoorraad van BEAT goed aan. Zo vielen Laurine, Matthijs en Theo in de prijzen met knappe prestaties en scherpte Roy zijn persoonlijk record aan op de start van de teamsprint!

NK Omnium

We blijven nog even op de baan. In Alkmaar stonden namelijk twee leden van onze club aan de start van het NK Omnium. Phaedra Krol en Maaike Brandwagt hebben knap gereden en hard gestreden, maar zagen helaas hun tegenstanders er met de medailles vandoor gaan.

Piotr en Danny gaan op avontuur

In Panama deden Piotr Havik en Danny Maas met een gelegenheidsteam in de kleding van AGU mee aan de Vuelta a Chiriquí, een meerdaagse koers op nationaal niveau. Piotr bleek nog steeds met sterke benen te zitten, want hij reed een aantal top-10 plaatsen bij elkaar, wist 15e te worden in het algemeen klassement én als kers op de taart won hij ook nog eens de laatste etappe! Tijd voor het nieuwe seizoen dus…

BEAT Ride Enschede

Daar waar de meesten misschien hun wegfiets even lieten staan en het veld, de baan of natuurlijk Zwift opzochten, werd in Enschede gewoon weer de BEAT Ride Enschede verreden. Onze Twentse clubgenoten gingen als bikkels door het Hollandse weer en maakten er weer een gezellige editie als altijd van!