Week 109: geen wedstrijden, wel prijzen!

BEAT Cycling Club

Het was een week zonder wedstrijden voor de profrenners, maar dat betekent niet dat er is stilgezeten! Zo waren er meerdere successen voor leden en sleepte Nicky Degrendele een prestigieuze prijs binnen.

  • BEAT-lid Tijmen van Loon wint de GP Jan Derksen

Afgelopen weekend stond de Track Series weer op het programma. Bij de junioren deed Tijmen van Loon mee namens BEAT. Na de sprint en 200 meter te hebben gewonnen, reed hij naar een tweede plaats op de keirin. Dit zorgde ervoor dat hij naast 2 onderdelen, ook het algemeen klassement bij de junioren won. Een knappe prestatie! Bij de elite mannen stonden Michael Veen en Jayson de Bruin namens BEAT aan de start. Zij zagen helaas hun tegenstanders er met de prijzen vandoor gaan.

  • Nicky Degrendele wint de Kristallen Fiets

In België werden afgelopen week de beste Belgische renners en rensters verkozen, tijdens het gala van de Kristallen Fiets. Onze eigen Nicky Degrendele was een van de genomineerden en wist de Kristallen Fiets binnen te slepen! Daarmee liet ze een aantal hele sterke vrouwen achter zich. We zijn dus enorm trots op Nicky!

  • Simon Priem kwalificeert zich en mag in Ahoy rijden

BEAT-lid Simon Priem kreeg, na de baanclinic die hij door de #EVERYDAYRIDING Challenge verdiende, de smaak op de baan te pakken. Afgelopen week deed hij dan ook mee aan een kwalificatie voor een side-event van de Zesdaagse in Rotterdam. Zijn tijd van 19.7 vanuit staande start was voldoende om door te gaan naar de halve finales in Ahoy!

  • BEAT Gran Fondo Team binnen 2 dagen compleet!

Afgelopen vrijdag lieten we jullie in de Club Update weten dat je jouw plaats voor het BEAT Gran Fondo Team kon veiligstellen. Binnen 2 dagen waren alle 20 tickets voor het eerste Gran Fondo weekend verkocht! Inmiddels is er een reservelijst opgesteld waar je je nog steeds voor kunt inschrijven. Zo maak je dus nog altijd kans om mee te kunnen naar de Schleck Gran Fondo.

Word jij enthousiast van onze club en ben je nog geen lid? Word direct lid of lees meer over onze club