Week 110: het regent medailles!

BEAT Cycling Club

Het was weer tijd voor een wereldbeker op de baan, dit keer reisde onze baanploeg af naar Londen. Daar werd weer goed gescoord! Maar ook onze leden gingen lekker, zo werd er een NK op de baan verreden en werden er podiums gepakt in het veld.

  • BEAT-lid Maaike Brandwagt actief op het NK Derny

Naast de wereldbeker in Londen, gebeurde er nog meer op de baan. Het Nederlands Kampioenschap Derny stond op het programma. Maaike Brandwagt deed namens BEAT mee en heeft daar knap gereden! Ze zag de medailles helaas naar haar tegenstanders gaan.

  • Medailleregen voor de baanploeg in Londen

In Londen was onze baanploeg weer goed in vorm! Op dag 1 wisten Roy van den Berg en Matthijs Büchli, samen met Harrie Lavreysen, goud te pakken op de teamsprint. Vervolgens reden Matthijs en Theo Bos een geweldige keirin, waarin ze allebei een medaille pakten. Om het weekend nog mooier te maken pakte Laurine ook nog eens brons op de sprint. Nicky Degrendele maakte haar comeback na haar harde val in Parijs. Lees hier hoe haar weekend verliep.

  • BEAT-lid Pieter Wagenaar wordt tweede in het veld

Niet alleen op de baan pakten we medailles, ook in het veld ging het lekker! In Twente pakte Pieter Wagenaar de tweede plaats tijdens een veldrit. In heroïsche omstandigheden reed hij in het BEAT-shirt knap naar het zilver!

Word jij enthousiast van onze club en ben je nog geen lid? Word direct lid of lees meer over onze club