Week 90: terugblik op een hete week

BEAT Cycling Club

Wat een week was het weer… De temperaturen rezen de pan uit, we pakten een overwinning met de profploeg, onze leden waren lekker actief én we mochten weer een mooi aantal nieuwe leden verwelkomen!

Week 90

Super tof dat we Nicole, Ron, Peter, Riccardo, Eric, Peter, Erik, Sjaak, Adri en Eibert mogen verwelkomen als premium lid van onze club! Welkom allemaal. Heel gaaf hoe snel we groeien! Ben je nog geen lid van onze club? Je kunt je hier inschrijven als Basis (gratis) of Premium lid!

BEAT leden onder de brandende zon

Ondanks het hete weer waren er weer veel leden van onze club actief. Goed bezig allemaal! Ook op vakantie worden de kleuren van BEAT met trots gedragen. Zo reed Ties Ditvoorst in de Alpen een rit met maar liefst 2100 hoogtemeters. En ook BEAT Lid Thomas Nieland toonde onze kleuren in het Oostenrijkse hooggebergte. Op de Nederlandse wegen waren weer een aantal leuke BEAT Rides georganiseerd. Zo stonden de BEAT Rides in Rotterdam, Schoonhoven en Amsterdam op de planning. In Rotterdam ging een mooie groep de weg op. De herintreding van de BEAT Ride Rotterdam was een succes! Ook de ritjes in Schoonhoven en Amsterdam waren zeer geslaagd. Wil je ook een keer meefietsen? Check de evenementpagina op onze Facebook-pagina om te zien wanneer er bij jou in de buurt een BEAT Ride georganiseerd wordt!

Wegploeg

Ook onze wegploeg heeft niet stilgezeten. Zo werd er hard getraind: Aksel traint in de Sierra Nevada, Bas in Frankrijk en Piotr nam tijdens zijn training zelfs een duik! Wesley koerste in Komen, België, waar hij won! Na een mooie solo in de laatste ronde maakte hij het, ondanks gebliksem en gedonder, mooi af om alweer zijn derde overwinning van het seizoen te vieren. Lekker gedaan makker!

Leuke vooruitzichten

Er komen weer leuke evenementen aan. Zo gaan we 18 augustus naar Gent voor de BEAT Punchers Ride, waar jij samen met profrenner Wesley Van Dyck een aantal mooie Vlaamse hellingen kunt beklimmen (meld je snel aan, er zijn slechts 20 startplekken!). Ook zal er weer gekoerst worden. Onder andere de Slag om Norg, waar je als lid overigens bij kunt zijn omdat er tijdens deze koers een Race Pass beschikbaar is voor leden!

Daarnaast zijn we hard bezig om het BEAT Clubkampioenschap op zaterdag 6 oktober tot een groot succes te brengen. Wij hopen jou daar ook te mogen ontmoeten! Heb jij nog een fantastisch idee om het BEAT Clubkampioenschap tot een nog groter succes te maken? Wij zijn reuzebenieuwd! Laat het ons weten.

Heb jij ook iets moois beleefd in jouw BEAT-outfit? Laat het ons weten via het onderstaande formulier!