Week 92: Van het Europees Kampioenschap tot de Volksronde van Roosendaal

BEAT Cycling Club

Ongelooflijk! In de week van ons debuut op een Europees Kampioenschap op de weg groeide het aantal Premium leden weer met welgeteld 10 leden. Welkom aan, onder anderen, Douwe, Pascal, Fenna, Dennis, Christopher, Wim, Rob en Shinki!

BEAT Clubkampioenschap 2018, BEAT Travel én de BEAT Punchers Ride

Er zijn een hoop ontwikkelingen te melden over aankomende evenementen!

BEAT Clubkampioenschap

De afgelopen week is de locatie van het BEAT Clubkampioenschap 2018 onthuld. Op de accommodatie van wielervereniging DRC De Mol gaan we er op 6 oktober 2018 een ongelooflijk gaaf wielerfeestje van maken. Iedereen, van jong tot oud en van leden tot niet-leden, is welkom op dit evenement. Om deel te nemen aan het toernooi voor de titel ‘’Clubkampioen 2018’’ dien je Premium lid te zijn. De tickets voor dit toernooi zijn te koop in onze Club Store. Voor alle duidelijkheid: alleen als je mee wilt doen aan het kampioenschap moet je een ticket reserveren. Ben je van plan om als fan, supporter of enthousiast (Basis) lid te komen, dan is een ticket reserveren niet nodig.

BEAT Travel Berlijn

Achter de schermen worden de details rondom de eerste BEAT Travel uitgewerkt. Verleden week kon je al lezen wat de reis precies inhoudt. Komende vrijdag kunnen alle Basis en Premium leden van de club meer informatie over de reis en het boeken van een ticket in de Club Update verwachten.

BEAT Punchers Ride

Komende zaterdag organiseren wij onze eerste BEAT Ride vanuit België. Samen met wegploeg-renner Wesley Van Dyck vertrekt er een flinke groep renners vanaf Pedaleur de Flandres Cycing Café in Gent voor een ‘’social ride’’ over 70 kilometer met daarin een viertal klimmetjes. Op iedere klim kan er een Kwaremont pakket gewonnen worden! Lees hier meer en meld je aan voor deze rit.

Clubleden in actie: #RoadToBEAT van debuteren op het Europees Kampioenschap tot winst in de Volksronde van Roosendaal

Debuut op het Europees Kampioenschap wegwielrennen

Afgelopen weekend debuteerde onze club op het Europees Kampioenschap wegwielrennen. Clubgenoot Aksel deed met de Estlandse selectie mee en hield ongelooflijk knap stand tussen de favorieten. Uiteindelijk noteerde hij een 22e plaats. Aksel over zijn race: ‘’I'm satisfied. I gave all I had and I had no bad luck. When the right move went around at 50 kilometers to go I simply didn't have the legs to follow so I have no regrets. It was a real tough day, the speed was high throughout the day and the tricky course with the rain made it even more challenging, but I'm happy that I managed to fight through it.’’

Leden in actie

Het blijft waanzinnig gaaf om alle activiteiten van leden te zien. Op de redactie checken we dagelijks wat er gebeurd op Strava, Facebook, Twitter en Instagram. Maar wat ons ook opvalt is de hoeveelheid BEAT-outfits die we tegenkomen tijdens trainingsritjes langs de Rotte, over de Veluwe en elders in en buiten Nederland. Vergeet elkaar niet, al dan niet luidkeels, te begroeten!

Onder anderen Ruud Goorden liet weten tijdens zijn vakantie in BEAT-kleuren op pad te zijn geweest. Hij verkende de Franse Ardèche. Na zijn vakantie won hij de Volksronde van Roosendaal! Ook in De Draai, waar Piotr won, nam hij deel aan de koers voor amateurs (14e). Pim van der Sterren heeft deelgenomen aan de IronKids Triathlon in Maastricht. ‘’In de zinderende hitte in de koele Maas gezwommen en daarna in mijn BEAT shirt gefietst en gerend. Die koude douche naderhand kwam als geroepen!’’

Heb jij ook een avontuur in onze clubkleuren meegemaakt? Laat het ons weten via het onderstaande formulier! Word jij enthousiast van onze club en ben je nog geen lid? Word direct lid of lees meer over onze club.