Week 93: Pieken richting het clubkampioenschap

BEAT Cycling Club

Waar we de laatste weken enorm verwend zijn met sportieve successen lag de focus de voorbije week op de ontwikkeling van de club. Hier op kantoor houden wij de groei van de club dan ook nauwlettend in de gaten en mochten wij onder anderen Stijn, Tobias, Rens, Kenta, Simon, Kaoru, Peter, Hidde en Roel als Premium leden verwelkomen.

BEAT Clubkampioenschap, BEAT Travel Berlijn en de Introductiedag Baanwielrennen

Op het gebied van het ''club zijn'' staat ons een hoop moois te wachten! 

Het combinatieklassement op het BEAT Clubkampioenschap

Met een projectteam, aangevoerd door clublid Pascal, zetten we een fantastisch programma op voor het aanstaande clubkampioenschap van zaterdag 6 oktober 2018. Deze week maakten wij de opzet van het combinatieklassement bekend. Waar er voor de bezoekers van alles te beleven is rondom het clubkampioenschap wordt het sportieve programma ten behoeve van de titel ''Clubkampioen 2018'' eentje waarbij niet enkel en alleen de sterkste renners een gooi doen naar die felbegeerde titel. Heb je nog geen ticket voor deelname gereserveerd? Doe dat dan snel (als je alleen als bezoeker deze dag komt bezoeken hoef je GEEN ticket te reserveren). Een ding staat vast: iedereen wil pieken op 6 oktober!

Meld je aan voor de allereerste BEAT Travel

Mocht het je ontgaan zijn: wij werken aan de laatste details rondom de allereerste BEAT Travel in onze clubhistorie. Een reis die je naar Berlijn brengt om, samen met clubgenoten, de baanploeg aan te moedigen tijdens de World Cup van Berlijn. Het belooft een onvergetelijke trip te worden, en er is al veel vraag! Ben je ook geïnteresseerd om tegen kostprijs mee te gaan tijdens de eerste BEAT Travel? Meld je snel aan om als eerste op de hoogte te worden gebracht over het boeken van de reis!

Introductiedag Baanwielrennen in Sportpaleis Alkmaar

Speciaal voor leden die actief zijn op de baan of altijd al eens hebben willen ervaren hoe het is om op de baan te rijden organiseren wij de Introductiedag Baanwielrennen in Sportpaleis Alkmaar op zaterdag 8 september 2018. Clublid Jasper van den Ende zal deze dag een praktijkclinic geven. Deze dag bijten wij het spits af voor het aanbod voor baanwielrenners binnen onze community. We hopen veel clubleden te ontmoeten en enthousiast te maken voor baanwielrennen (klik hier om een plaatsje te reserveren)!

Ronde van de Achterhoek

Race coach Wilbert: ''Lastige wedstrijd. Zware omstandigheden. Melle is hard gevallen na 80 kilometer en die heeft veel energie moeten verspillen om terug te keren. Bas liet een mooie progressie zien ten opzichte van de vorige koersen. Daniel heeft zich goed laten zien door in de aanval te rijden. Nahom deed in de finale onwijs goed werk voor de ploeg en Alex heeft de hele koers van voren gereden. Door materiaalpech heeft hij uiteindelijk geen goede uitslag kunnen rijden. In ieder geval een mooie ervaring voor onze renners!''

Bas liet een mooie progressie zien tov vorige koersen.

Daniel heeft zich goed laten zien door in aanval te rijden.

Nahom sterke wedstrijd. Goed werk in de finale voor de ploeg.

Ook Alex een sterkte koers, goed van voren. Helaas door een zakkende zadelpen niet een goede uitslag kunnen rijden.

Mooie leerervaringen voor onze renners vandaag

Clubleden in actie

Dit weekend was er een tweetal BEAT Rides. In Gent reed een groep van zo'n 20 mannen en dames door de Vlaamse Ardennen. Tijdens deze rit kon men het opnemen tegen wegploeg-renner Wesley van Dyck. In Amsterdam vertrok er weer een lokale BEAT Ride vanuit Maats Cycling Culture. Tijdens de Ronde van Wateringen liep Piotr een jonge clubgenoot, Matthew, tegen het lijf. ''Zo'n clubshirt schept toch direct een band'', liet hij ons weten. Lucas Bourdrez vertelde dat hij op 2 september start op het UCI WK Gran Fondo. Onwijs gaaf natuurlijk! Heb jij ook iets tofs meegemaakt of staat er een avontuur gepland? Laat het ons weten via het onderstaande formulier! Word jij enthousiast van onze club en ben je nog geen lid? Word direct lid of lees meer over onze club.