Week 94: kilometers maken met zijn allen!

BEAT Cycling Club

Er zijn veel kilometers afgelegd deze week! De wegploeg mocht 4 keer in actie komen, meerdere leden reden een rit van meer dan 400 kilometer en op het kantoor werden weer kilometers afgelegd richting een vet BEAT Clubkampioenschap!

Nieuwe aanwinsten voor het BEAT Clubkampioenschap

We mochten mooi nieuws bekend maken over het clubkampioenschap. Piotr en Melle zijn namelijk als renners van de continentale ploeg aanwezig op het BEAT Clubkampioenschap! De streekgenoten kijken, net als wij, enorm uit naar deze dag.

Heb jij nog geen ticket voor deelname aan het combinatieklassement gereserveerd? Reserveer hier jouw ticket voor deelname aan het BEAT Clubkampioenschap (alleen Premium leden kunnen deelnemen aan het combinatieklassement).

Kom jij als supporter naar het BEAT Clubkampioenschap? Scoor hier jouw gratis supporter-ticket! Iedereen – lid of geen-lid – kan een supportersticket reserveren. Ook voor niet-deelnemende mensen is er namelijk genoeg te beleven! Blik bijvoorbeeld tijdens een nieuwe editie van Café BEAT met stafleden terug op het seizoen.

Büchli aanwezig bij de Introdag Baanwielrennen

Ook voor de (potentiële) baanrenners hebben we een vet evenement op het programma staan! De Introdag Baanwielrennen, waar jij gratis en vrijblijvend kennis kan maken met ons baanaanbod. Eerder maakten wij het programma al bekend, maar we kregen er nog eens goed nieuws bij! Matthijs Büchli zal namens de baanploeg namelijk aanwezig zijn om jou van tips te voorzien!

Lijkt het jou ook vet om dit mee te maken? Meld je snel aan!

Drukte voor de wegploeg

Wat een week voor de wegploeg, 4 koersen en 4 keer top-20! Aksel reed enorm sterk en eindigde daardoor 5e in de Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke. Een dag daarna werd hij gewoon weer even 4e in de Ronde van Midden Nederland! Ook Piotr is in topvorm, hij koerste zoals we hem kennen: aanvallend. Dat leverde hem vier top-20 plaatsen op! Deze week staan de Druivenkoers (UCI 1.1) en de Antwerp Port Classic (UCI 1.1) weer op het programma.

Clubleden in actie

Naast onze wegploeg legden ook onze leden veel kilometers op de fiets af. Clubgenoot Koen van der Sterren reed bijvoorbeeld een rit van 450 kilometer! Tussen Maasmechelen en Knokke zat hij wel 16 en een half uur op de fiets. Ook Laurens Boex reed 400 kilometer. In een 13 en een half uur durende rit fietste hij de Zuiderzee rond.

Heb jij ook iets vets gedaan? Laat het ons weten in onderstaande formulier! Word jij enthousiast van onze club en ben je nog geen lid? Word direct lid of lees meer over onze club.