Week 95: fanatiek koersen op alle fronten!

BEAT Cycling Club

Er werd fanatiek gekoerst deze week! Leden waren actief in de koers, zo hielpen ze hun clubgenoten bij de Race Pass en koersten ze zelf. Ook de wegploeg was weer aan het koersen, met mooie resultaten tot gevolg. Op zondag werd de eerste BEAT Ride in Twente gehouden en achter de schermen werd er gewerkt aan onder andere de #EverydayRiding challenge en het BEAT Clubkampioenschap, daarnaast komt er deze week groot nieuws naar buiten!

Het programma van het BEAT Clubkampioenschap is bekend!

Er is weer hard gewerkt aan het Clubkampioenschap, daardoor konden we het programma bekend maken en de onderdelen al een beetje toelichten. De onderdelen zullen in de komende weken verder uitgelicht worden, maar hier valt al het een en ander over het programma en de onderdelen te lezen.

Het BEAT Clubkampioenschap wordt een feest voor iedereen, met stands, workshops en het BEAT Café zit de dag ook vol vermaak voor de niet meerijdende bezoekers. Entree voor de niet-deelnemers is gratis! Scoor hier  jouw gratis supporter-ticket!

Wil je meedoen aan het combinatieklassement, maar heb je nog geen ticket? Reserveer hier jouw ticket voor deelname aan het BEAT Clubkampioenschap (alleen Premium leden kunnen deelnemen aan het combinatieklassement).

Eerste BEAT Ride in Twente een groot succes!

Vanaf de Wielerstudio Zwolle, in Enschede was het tijd voor de eerste BEAT Ride in Twente. Een groep enthousiaste leden heeft deze Ride zelf georganiseerd en het was een groot succes! Een groep van 12 rijders ging op pad tijdens deze gezellige BEAT Ride. Achteraf werd er nog gezellig nagepraat onder het genot van een drankje. Deze BEAT Ride zal maandelijks plaatsvinden, dus niet getreurd als je de eerste editie gemist hebt! Wil jij ook een BEAT Ride bijwonen of organiseren? Check deze pagina.

Win vette prijzen met de #EverydayRiding challenge

Ben jij een fanatieke fietser? Samen met AGU dagen wij je uit om in september een zolang mogelijke reeks bij elkaar te fietsen! Per 5 opeenvolgende dagen op de fiets kun je mooie prijzen winnen! Een AGU ondershirt of een BEAT Premium lidmaatschap, om maar eens wat prijzen te noemen. Lukt het jou om de maand vol te fietsen? Dan win je een gratis baanclinic. We sluiten de maand feestelijk af bij AGU met een gezellige social ride en barbecue. Voor meer info of aanmelden kun je hier terecht!

Clubleden in actie

Het lijkt een terugkomende activiteit te worden: leden die ritten van 300+ kilometer maken! Zo reden deze week Ruben van Randeraat en Pepijn Hof zo’n epische rit. Ruben reed het IJsselmeer rond en Pepijn deed zijn ronde, solo, op de Veluwe. Goed bezig! Naast deze ritten werd er flink gekoerst, een lid nam zelfs deel aan het UCI WK Gran Fondo in Italië! Lucas Bourdrez reed hem knap uit en werd 491e! Marco Lamper was in Brabant voor de Ronde van Calfven om daar namens BEAT koers te maken. Daarnaast waren meer dan 25 leden actief in Baarn. Tijdens Hartje Baarn werd er hard gekoerst in alle categorieën, dit leverde onder andere een bronzen plak op voor Thomas Nekkers. Nog een lid die onze club eremetaal bezorgde was Thomas Nieland. Hij reed naar de 2e plaats in de Omloop van het Zuiderpark! In Glasgow zorgden BEAT-leden voor een dubbel podium tijdens de Sprint Grand Prix. Michael Veen won goud, twee treetjes lager stond Jasper van de Ende (instructeur op de BEAT introdag voor baanwielrennen) met een bronzen medaille om zijn nek. Veel successen voor onze leden dus!

Wegploeg in actie

Ook de wegploeg koerste fanatiek, met als toppunt de 2e plaats van Aksel tijdens de Antwerp Port Epic. Met behulp van de tijdens de Race Pass aanwezige leden, wist Piotr het in Antwerpen een dubbele top-10 voor BEAT te maken met een 7e plaats. Benieuwd naar hoe het ging? Check het hier!

Heb jij ook iets vets gedaan? Laat het ons weten in onderstaande formulier! Word jij enthousiast van onze club en ben je nog geen lid? Word direct lid of lees meer over onze club.