Week 96: fanatiek kilometers sprokkelen

BEAT Cycling Club

Het was de week dat we Laurine mochten aankondigen als eerste vrouwelijke profrenster van de club, een introductiedag op de baan hadden, de #EverydayRiding challenge aftrapten en in drie koersen actief waren. Ook de leden waren lekker actief, zij waren natuurlijk kilometers aan het sprokkelen voor de #EverydayRiding challenge.

Introdag baanwielrennen

In de week dat we onze nieuwste aanwinst voor de baanploeg aankondigden hadden we ook de Introdag baanwielrennen. Hier konden leden ons baanaanbod testen en dat hebben ze goed gedaan! De Introdag zat helemaal vol en het was een leuke dag! BEAT-lid Jasper van den Ende gaf een introductieles en ook Matthijs en Laurine waren aanwezig om de leden van tips te voorzien!

Heb jij ook interesse in ons baanaanbod of lijkt het jou leuk om lessen te nemen? Check dan deze pagina

#EverydayRiding

Afgelopen dinsdag trapten we de #EverydayRiding challenge af. Meer dan 100 fanatieke renners gingen aan de slag met deze challenge en fanatiek ook! Waar de een zijn challenge voltooide met lange, vette ritten, wist de ander zijn kilometers te sprokkelen met ritjes naar school of het werk. Goed bezig allemaal! Zelfs in de regenachtige week die we hadden haakte bijna niemand af. Veel renners trotseerden de regen en knalden er tegenaan, anderen haalden de trainer van zolder en gingen lekker ‘Zwiften’. Meedoen met de challenge kan nog altijd! Schrijf je hier in!

Koers!

De wegploeg kwam ook aan de nodige kilometers, met een koers op donderdag en twee koersen op zondag! Als eerst stond op donderdag Izegem Koers op het programma, een koers waar de ploeg helaas niet zijn stempel op wist te drukken. Na een massasprint was het Daan die in de buik van het peloton onze hoogst geklasseerde renner werd. Zondag was het tijd voor twee koersen, die gelukkig een stuk succesvoller waren! Alex en Piotr eindigden respectievelijk 11e en 16e in de Eurode Omloop, nadat Nahom al de dag in de kopgroep had doorgebracht. Daarnaast wist Daniël in Frankrijk de 9e plaats veilig te stellen in de Chrono Champenois!

Leden in actie

Het was heerlijk weer voor een rit dit weekend en dat was te merken! Veel leden gingen eropuit. Zo werd de GO-Classic door een aantal leden gereden. Deze toertocht over het mooie, vlakke en vooral winderige Goeree-Overflakkee zag de nodige BEAT-shirtjes in het peloton. Ook werd er gekoerst door de leden! Zo stonden er een aantal funklasse wedstrijden op het programma waar onze clubgenoten fanatiek koers maakten, daarnaast reed Herman ten Kate, BEAT membershipcoördinator en sfeerverslaggever, zijn eerste fixed gear wedstrijd in de NL Crit Series. Hij werd gelijk maar even eerste!

Heb jij ook iets vets gedaan? Laat het ons weten in het onderstaande formulier! Word jij enthousiast van onze club en ben je nog geen lid? Word direct lid of lees meer over onze club