Week 97: internationale avonturen!

BEAT Cycling Club

Het was een week met internationale avonturen. we begonnen gelijk goed, BEAT Japan werd aangekondigd. Daarnaast zagen we een groot aantal clubgenoten dat nog steeds in de race is voor de #EVERYDAYRIDING Challenge, we mochten een tipje van de sluier geven over het BEAT Gran Fondo team en reden 2 koersen in België. Ook de leden waren weer goed bezig en we hebben een gaaf avontuur van een clubgenoot!

BEAT naar Japan

Het zat er al een tijdje aan te komen, na de vele successen van Theo en Matthijs in Japan en de steeds groeiende interesse in BEAT kon het niet namelijk uitblijven: BEAT Japan wordt een feit! Matthijs en Theo zaten zelf al een tijdje met het idee en met behulp van twee Japanse clubgenoten Koki en Mizuki gaan zij er een succes van maken! BEAT Japan zal in oktober aangekondigd worden in Japan, tijdens de persconferentie voorafgaand aan de Japan Track Party. Dit is tevens de laatste wedstrijd in Japan voor Theo en Matthijs, voordat het wereldbekerseizoen weer losbarst.

BEAT Gran Fondo team

Als we dan toch met goed nieuws en gave aankondigingen bezig zijn, kunnen we maar net zo goed nog even doorgaan. Gisteren mochten we namelijk ook bekendmaken dat er een Gran Fondo team bij BEAT zal gaan komen! Martin Lukasse en Dennis Ruijgt gaan aan de slag om dit tot een succes te maken. Zo zullen we samen afreizen naar de Gran Fondo Andy Schleck in mei 2019 en nog meer! Ben je benieuwd? Check dan deze pagina.

Topprestaties van de wegploeg!

Hoewel we het einde van het seizoen beginnen te naderen is de wegploeg nog druk aan het koersen. Zo ook dit weekend, waar we aan de start van 2 koersen stonden. In België reden onze clubgenoten het Kampioenschap van Vlaanderen en de GP Jef Scherens, beiden zijn UCI 1.1 koersen. Tijdens het kampioenschap van Vlaanderen eindigde de hele ploeg na een knap staaltje teamwork en zorgden de jongens voor een driedubbele top-30! Twee dagen later wist Aksel na een zware koers een hele knappe 5e plaats veilig te stellen tijdens de GP Jef Scherens. Hij finishte voor en tussen een aantal sterke World-Tour renners, een hele knappe prestatie dus!

Leden in beeld

Ook onze leden waren weer heel goed bezig. Er werd heel fanatiek gereden om kilometers te maken voor de #EVERYDAYRIDING Challenge, waar nog steeds 62 leden in de race zijn voor de volledige 30 dagen! Maar een verhaal wat er echt uitsprong was dat van clubgenoot Lucas Bourdrez, hij is op een heel gaaf avontuur! Hij begon in Milaan aan zijn fietsreis, gewoon een man en zijn fiets. Daarna deed hij mee aan het UCI WK Gran Fondo, zag Mathieu van der Poel een bronzen plak pakken op het WK MTB, reed door de Zwitserse bergen, deed heerlijke ritten in Italië, reed een bergop wedstrijd in Chur-Arosa en is nu onderweg naar Bad-Dürrheim, Duitsland, om daar mee te doen aan de 3-daagse Riderman wedstrijd. Wat een avontuur Lucas!

Heb jij ook iets vets gedaan? Laat het ons weten in het onderstaande formulier! Word jij enthousiast van onze club en ben je nog geen lid? Word direct lid of lees meer over onze club