Week 98: bikkelen in de regen

BEAT Cycling Club

Het was een week met vier zware koersen, mooie resultaten, leuke nieuwe dingen en enorm veel fanatisme in de #EVERYDAYRIDING Challenge. Ook jullie waren weer lekker actief kilometers aan het maken en aan het koersen, met een paar mooie resultaten!

BEAT Japan

Eerder maakten we al bekend dat we naar Japan gaan. We lieten toen een keer een foto zien van 2 Japanse vrouwen in een Japans BEAT casual T-shirt. We kregen toen de vraag naar waar dat shirt te krijgen was. Nergens nog, want het was een officieus shirt, geregeld door Theo. Maar wij vonden het een vet idee en lieten hem maken voor jullie! Het shirt is nu in twee kleuren verkrijgbaar, Yin en Yang!

#EVERYDAYRIDING

Wat een fanatisme zien we voorbij komen zeg! We zitten al op dag 21 en nog steeds is meer dan de helft in de race voor de volledige 30 dagen. We krijgen dagelijks mooie plaatjes en zien de vetste ritten voorbij komen, keep it coming! Over anderhalve week (op 4 oktober) gaan we de challenge feestelijk afsluiten met een gezellige rit en barbecue bij het hoofdkantoor van AGU. Zien we jou daar? Lijkt ons gezellig!

Vier koersen, drie top-15 klasseringen!

De wegploeg had het er maar druk mee, ze mochten maar liefst 4 koersen betwisten afgelopen week. In de Textielprijs Vichte wist de ploeg niet echt zijn stempel op de koers te drukken, de koers was dan ook al vroeg beslist door een ontsnapping die weg bleef. De dag erop werd Aksel heel knap 6e in de Omloop van het Houtland! In het weekend bleven de mooie resultaten doorgaan, Piotr en Daniël werden 9e in de Duo Normand en Aksel scoorde een 15e plaats in de Gooikse Pijl. Lekker bezig jongens!

Leden in beeld

Ook de leden waren lekker aan het koersen dit weekend. In Ottoland wist lid Simon zijn eerste koers in het BEAT shirt af te sluiten als 9e, na de sprint van het achtervolgende groepje te winnen. Ook BEAT lid Dick deed het goed dit weekend, hij wist een koers te winnen! In het kader van #EVERYDAYRIDING gebruikte Patrick het slechte weer om en lekkere gravelride te maken, ook leuk! Jullie waren allemaal fanatiek kilometers aan het maken, zelfs in dit slechte weer. Een andere, veel voorkomende, oplossing voor kilometers tijdens dit weer was Zwift. Goed bezig allemaal!

Heb jij ook iets vets gedaan? Laat het ons weten in het onderstaande formulier! Word jij enthousiast van onze club en ben je nog geen lid? Word direct lid of lees meer over onze club