Week 99: Klaarstomen voor de koers van het jaar

BEAT Cycling Club

Het was de week waarin we KOGA als nieuwe partner aan mochten kondigen, een mooi resultaat behaalden op het Nederlands Clubkampioenschap, een doorontwikkeld clubshirt mochten presenteren en waar de leden heel goed bezig waren! Daarnaast wordt er achter de schermen hard gewerkt aan het BEAT Clubkampioenschap dat komende zaterdag op het programma staat!

#NewBikeDay

Vol trots kondigden we donderdag aan dat KOGA onze nieuwe partner wordt. Zowel de wegploeg, als de baanploeg gaan op de fietsen van KOGA rijden. Het design houden we nog even geheim. Wat we al wel konden melden was supergaaf, KOGA gaat namelijk niet alleen fietsen voor de profploegen leveren, maar er zullen ook replica modellen beschikbaar worden gesteld voor jou als lid! Ook zal KOGA op het tenue van de baan -en wegploeg gaan prijken. Heel mooi nieuws dus!

Nederlands Clubkampioenschap TTT

Afgelopen zaterdag stond de team tijdrit van het NCK in Dronten op het programma voor de wegploeg. Daar reden zij naar een hele knappe 5e plaats! Over het parcours van 52 kilometer reed onze trein met een enorme snelheid. Een tijd van 59:56 betekende een gemiddelde van 52,05 kilometer per uur!

Doorontwikkeld clubshirt

Hoe gaan we – op basis van de feedback die wij van leden hebben gekregen – het shirt nóg beter maken? Dat was de vraag die centraal stond in de doorontwikkeling van het clubshirt. Het shirt is bijvoorbeeld nóg meer aero, sluit mooi aan en is van verbeterd ademend en vochtregulerend materiaal. Heb je nog geen clubshirt, of wil je deze gewoon graag hebben? Check dan snel onze Club Store.

BEAT Clubkampioenschap

Zaterdag is het dan eindelijk zover: het BEAT Clubkampioenschap. Er is in samenwerking met leden enorm hard gewerkt om er een groot succes van te gaan maken, we hebben er dan ook alle vertrouwen in dat dit goed gaat komen! De deelnemers zijn hard aan het trainen om straks zo sterk mogelijk aan de start te staan in de strijd om de felbegeerde titel. De inschrijvingen voor het combinatieklassement zijn inmiddels gesloten, maar je kunt nog steeds je gratis supportersticket aanvragen! Er zijn namelijk naast het Clubkampioenschap nog genoeg andere activiteiten zoals Café BEAT!

Leden in beeld

Een paar weken terug vertelden we al over BEAT-lid Lucas Bourdrez, hij was bezig aan een heel gaaf avontuur. Afgelopen week reed hij in Duitsland de driedaagse koers Riderman. Hij werd daar knap 36e van de 500 gestarte deelnemers, goed bezig Lucas! Ook werden er weer toertochten gereden en vele kilometers gemaakt voor de #EVERYDAYRIDING Challenge. We gaan de laatste week in en er zijn nog steeds veel deelnemers die het vol weten te houden! Een lid die een mooie toertocht voor het goede doel reed was Gertjan Rieke, hij reed 128 kilometer tijdens de Zuiderzee Classic en deed dit voor de Maag Lever Darm stichting. Klasse Gertjan!

Heb jij ook iets vets gedaan? Laat het ons weten in het onderstaande formulier! Word jij enthousiast van onze club en ben je nog geen lid? Word direct lid of lees meer over onze club