Welkom Laurine van Riessen!

BEAT Cycling Club

Groot nieuws! Laurine van Riessen tekent voor BEAT en wordt daarmee de eerste vrouwelijke prof-renster binnen onze club! De voormalig schaatsster zal per direct de baanploeg van Tim Veldt gaan versterken.

Mooie erelijst

Laurine was eerst al succesvol als schaatsster. Ze won tijdens haar carriere onder anderen brons op de Olympische Winterspelen van 2010 in Vancouver, Canada. Uiteindelijk besloot ze zich volledig te focussen op het baanwielrennen en ook dat pakte enorm goed uit! Zo pakte ze al een medaille op het WK en EK, daarnaast won ze het wereldbekerklassement op de sprint en is ze Nederlands Kampioene op de sprint en keirin. Bij BEAT wil de 31-jarige renster haar erelijst uitbreiden. Daarnaast heeft Laurine ambities richting de Olympische Spelen van 2020. We kijken enorm uit naar de eerste wedstrijden van de Nederlands Kampioene op de sprint en keirin in de kleuren van BEAT!

De mannen van de baanploeg krijgen er dus een vrouwelijke collega bij! Ook in Japan is Laurine, net als Theo en Matthijs, te bewonderen op de keirin-toernooien. Ook tijdens haar Aziatische avonturen heeft ze al meermaals bewezen een baanrenster te zijn om naar uit te kijken.

Boost voor de club

Naast een versterking voor de baanploeg, is Laurine ook een enorme versterking voor de club. De komst van Laurine opent een nieuw hoofdstuk voor BEAT Cycling Club. We zijn erg blij om ook in het vrouwenwielrennen stappen te kunnen maken. De komst van Laurine geeft de club en onze vrouwelijke clubgenoten een enorme boost!

Laurine zelf is ook erg enthousiast over onze club en vindt het vernieuwende idee en kijkt uit om bij te dragen aan de ontwikkeling van de club. Lijkt het je leuk Laurine te ontmoeten? Ze is aanwezig op het BEAT Clubkampioenschap van 6 oktober!

We zijn enorm blij met de komst van Laurine! Om dit te vieren is het BEAT Bibshort Women’s Fit nu een week lang te bestellen met 10% korting, als je de kortingscode LAURINE invult in onze Club Store! Dus dames, er is geen excuus meer! Komen jullie onze club ook versterken? Schrijf je snel in!