Welkom Selle San Marco!

BEAT Cycling Club

BEAT Cycling Club zal dit seizoen koersen op de zadels van het welbekende Italiaanse merk Selle San Marco. De KOGA Kimera wegfietsen worden uitgerust met de Aspide en Mantra Pro Series zadels, de TeeTee tijdritfietsen van KOGA zullen het Shortfit zadel krijgen. De zadels zullen bovendien speciaal in de clubkleuren worden gefabriceerd.

Selle San Marco is een gevestigde naam binnen de wielersport. Sinds 1935 maakt het merk zadels voor alle soorten fietsen. Luigi Girarde begon 83 jaar geleden met het ontwerpen van zadels, gemaakt van de stof van militaire jassen. Tegenwoordig maakt Selle San Marco hoogstaande zadels met de nieuwste technieken. Zo werkt het merk al samen met veel professionele ploegen op het hoogste niveau.

Geert Broekhuizen, medeoprichter van BEAT Cycling Club, is zeer content met de nieuwe samenwerking: “Selle San Marco is een grote naam en een mooie partner voor onze club. Ik ben dan ook erg trots dat we met zo’n kwaliteitsmerk in zee zijn gegaan. Met hun jarenlange ervaring op het hoogste niveau, zullen ze van grote waarde zijn voor onze club. Samen met partner Vélofysics gaan we bovendien op zoek naar het beste zadel voor elke renner.” klinkt het enthousiast.

"We zijn heel erg blij om een ploeg van het niveau van BEAT Cycling Club aan ons te kunnen verbinden. "zegt Paolo Frison, Marketing Manager van Selle San Marco. "Dit is een doelgerichte investering voor ons, in een gebied als de Benelux, dat een fantastische fietscultuur kent. Door onze zadels aan een team met professionals zoals BEAT te leveren, ontvangen we essentiële, gedetailleerde feedback over onze producten. Op die manier kunnen we onze opties voor het grote publiek ook verder ontwikkelen. BEAT zal de Aspide, Mantra en Shortfit modellen gebruiken, deze modellen komen allemaal uit de toplijn van de Selle San Marco collectie. We wensen BEAT Cycling Club heel veel succes voor het nieuwe wegseizoen. Ik ben er van overtuigd dat beide partijen zullen profiteren van deze samenwerking."