Wielerliefhebbers, het hart van BEAT

BEAT Cycling Club

Sinds vorig jaar bouwen wij aan een wielerclub die wielerliefhebbers en profwielrennen samenbrengt in één club: BEAT Cycling Club. Met de ambitie om van BEAT de grootste en tofste wielerclub te maken.

Wij nodigen wielerliefhebbers uit om met ons mee te doen. Om de club verder uit te bouwen, te pionieren en actief onderdeel te worden van de club. Zo bouwen we samen aan een nieuwe toekomst van de wielersport. Laat onderaan dit artikel weten hoe jij van BEAT jouw droomclub kunt maken!

Wielerliefhebbers vormen het hart van BEAT

Als lid help je om van BEAT een grote en toffe wielerclub te maken. Moet je daar iets voor doen? Dat bepaal je zelf! Alleen al door lid te worden help je de club om groter en relevanter te worden en zit je eerste rang om alle ontwikkelingen van de club en onze profploegen te volgen. Vind je het leuk om een bijdrage te leveren en om je clubgenoten regelmatig te ontmoeten? Ook dat kan! Sluit je aan met je fietsgroep, met je vrienden, met je wielerfanatieke vader.. iedereen is welkom om onderdeel uit te maken van BEAT! 

Professioneel wielrennen vanuit de club

Wat is er nu mooier dan je eigen clubgenoten aan het werk te zien op professioneel niveau en hoe gaaf zou het zijn dat we met onze club deelnemen aan de Tour de France en onze baanrenners aan de Olympische Spelen? Daarom hebben we als club onze eigen professionele wielerploegen opgericht.

Waar zijn we naar op weg?

Komende jaren werken we toe naar een lidmaatschap waar je als wielerliefhebber de wielersport op een nieuwe manier kan beleven. Een lidmaatschap waar je mee kijkt achter de schermen van onze eigen professionele wielerploegen, waar je de koers zowel online als op de koers van binnenuit mee kunt maken én waar we zowel wedstrijdrenners als recreatieve wielrenners helpen om het beste uit zichzelf te halen met de kennis en middelen vanuit topsport. En jij kunt helpen dit te realiseren!

Maak van BEAT jouw eigen droomclub 

Onze route is niet in beton gegoten. Allerminst! Als lid van BEAT heb jij de sleutel in handen om jouw eigen club op jouw eigen manier vorm te geven.

  • Wat mis jij nog bij BEAT waar jij zelf een rol in kunt spelen? Als we het samen oppakken kunnen we het eerder realiseren!
  • Ben je ergens expert in en kun je dat voor de club inzetten? Let us know en dan gaan we om tafel zitten!
  • Hoe kunnen we jouw vrienden overhalen om ook lid te worden van de club? Samen is het natuurlijk veel leuker!
  • Of heb je gewoon een steengoed idee dat we echt moeten horen? 

Laat jouw input hieronder achter en dan komen we graag met je in contact!