Wij zijn er bij: Europees Kampioenschap op de weg

BEAT Cycling Club

Na het meer dan succesvolle optreden van Roy en Matthijs op het Europees Kampioenschap baanwielrennen staat ons dit weekend nóg een deelname op hoog niveau te wachten. Aksel zal voor zijn land (Estland) uitkomen op het Europees Kampioenschap wegwielrennen in Glasgow. En niet alleen in Glasgow is onze wegploeg actief.

Europees Kampioenschap in Glasgow

Verleden jaar maakte Aksel indruk op het Europees Kampioenschap in Herning, Denemarken door in de sprint naar een knappe zevende plaats te sprinten achter de Noor Alexander Kristoff. Bij de dameswedstrijd in Glasgow van verleden week hebben we al kunnen zien dat het een selectief parcours is waar kansen liggen voor sterke mannen die over een goede sprint beschikken. Aksel heeft dit jaar al meermaals laten zien in een zware wedstrijd over een sterk eindschot te beschikken en mag, als vaste klant voor een top-10 notering in menig klassieker, als een outsider voor de titel gezien worden. Als kopman van de Estlandse selectie mag hij op voldoende steun rekenen om het tot diep in de finale te schoppen. Wij kijken er naar uit en zitten zondag voor de buis gekluisterd om onze clubgenoot in actie te zien! Jij ook?

Koga Slag om Norg

Waar Aksel dit weekend actief is op het Europees Kampioenschap reist de rest onze wegploeg deze zaterdag af naar het Drenthse landschap voor de Koga Slag om Norg. Dit belooft een spektakel te worden! Niet enkel omdat wegens de aanhoudende droogte de organisatie heeft besloten om delen van het parcours te verleggen. Deze klassieker leidt het peloton namelijk over kasseistroken en zandwegen. Door het warme weer zijn sommige zandwegen ''zelfs voor profs en top-amateurs onbegaanbaar geworden''. Dat wordt wat!

Benieuwd naar de kalender van onze profteams? Op onze evenementenkalender vind je alle wedstrijden waar BEAT Cycling Club te bewonderen is. Wil je meer weten over BEAT Cycling Club? Ontdek ons verhaal!