Wil jij stagelopen bij BEAT?

BEAT Cycling Club

VACATURE: STAGIAIR(E) MARKETING & COMMUNICATIE

Ben jij gek van de koers en vind je het geweldig om de mooiste verhalen te vertellen? Grijp dan je kans om topsport van dichtbij te beleven, zoals nooit tevoren. Jij maakt namelijk kans op een meewerkstage in de afdeling Marketing & Communicatie van BEAT Cycling Club, daar waar topsport, club en fans elkaar ontmoeten en de verbindingen tussen deze drie worden gelegd!

WAAR GA JE AAN DE SLAG?

Momenteel is BEAT de snelst groeiende wielerclub van de Benelux, met duizenden betrokken supporters en leden. Als lid van BEAT maak je deel uit van de toekomst van het wielrennen en van de weg naar onze eerste Tour de France-deelname. Afgelopen zomer lanceerde de club haar eerste professionele wielerploeg op de baan en recentelijk ook een continentale ploeg op de weg. Met onze professionele wielerploegen realiseren we een echte verandering in de wielerwereld: een ploeg die volledig vanuit een club is opgebouwd! Deze aanpak stelt ons in staat om meer waarde te creëren voor fans en fietsers, door hen als leden van de club de wielersport van binnenuit te laten beleven.

Als BEAT hebben wij de ambitie om de wielersport van binnenuit te laten beleven. Voor leden van onze club, maar ook voor geïnteresseerde bedrijven. Dat doen we onder meer door unieke verhalen te vertellen, door de mooiste behind-the-scenes beelden te delen en prachtige verhalen neer te schrijven.

OMSCHRIJVING INTERNSHIP

Als Intern Marketing & Communicatie zijn de social mediakanalen jouw thuisbasis. Niet letterlijk, want je krijgt gewoon een werkplek in één van de kantoren van BEAT. Geen zorgen. Wel ben je tijdens jouw stageperiode verantwoordelijk voor alles wat er op de social media kanalen van BEAT verschijnt. Unieke verhalen opzoeken binnen en buiten de club zijn dagelijkse routine. Daarnaast ben je regelmatig aanwezig op trainingen en wedstrijden van onze professionele wielerploegen en monteer je de vetste aftermovies van onze grootste evenementen. Je werkt in een klein en gemotiveerd team, met veel ruimte voor eigen inbreng en zonder 9-tot-17-mentaliteit. Deze stage is net zo flexibel als jij bent!

Geïnteresseerd? Is deze stageplek jou op het lijf geschreven? Check dan hier de volledig vacature en reageer!

Huidige Marketing & Communicatiestagiair Thomas Nekkers: "Ik ben door mijn affiniteit met de wielersport bij BEAT terechtgekomen en dit was de beste beslissing van mijn leven. Ik voel me nu onderdeel van de opbouw van deze geweldige club en ik heb het gevoel dat ik echt meehelp. Ik kan mijn creativiteit kwijt, ik neem belangrijke beslissingen en samen met de rest van het team bepalen wij elke week weer een nieuwe afslag in de #RoadToBEAT. Deze stage heeft alles wat ik er in zoek: verantwoordelijkheden, flexibiliteit, afwisseling, dagen op locatie (koersen, trainingen, events) en een heleboel lol met mijn collega's, de leden, de renners en de staf!"