Brainstormsessie: betrekken van nieuwe leden

BEAT Cycling Club

Afgelopen dinsdag organiseerden wij een brainstormsessie. Waar de vorige brainstormsessie was opgezet voor bestaande leden om te achterhalen of het lidmaatschap is wat men er van verwacht, ging deze brainstorm met niet-leden van BEAT over hun kijk op het lidmaatschap bij BEAT en informatie die zij willen ontvangen via bijvoorbeeld online kanalen.

Stelling nemen

De deelnemers zijn bekend met BEAT maar konden niet vlekkeloos beschrijven waar BEAT voor staat. Volgens hen zouden we duidelijker uit moeten stralen wie we zijn en wat we doen op dit moment. Daarbij kan een toekomstvisie horen, waarbij de weg naar de Tour de France regelmatig op de achtergrond meespeelt. De niet-leden zien ons meer als een club die al in 2022 staat maar wij zijn nog in de opbouwende fase richting de deelname aan de Tour de France.

Betrokkenheid verhogen

Wat gedurende de sessie meerdere malen naar voren kwam, is dat men op zoek is naar meer activiteiten die de leden bij elkaar brengt en een gevoel van saamhorigheid creëert. Het belang van een betrokken karakter bij de club is een pre. Dit zou bijvoorbeeld kunnen door een app te ontwikkelen waarbij leden andere leden op kunnen zoeken en met elkaar in contact kunnen komen om een rondje te gaan fietsen bijvoorbeeld.

Online content

De ontwikkelingen richting de deelname aan de Tour de France zouden op de social media kanalen uitgedragen kunnen worden. Dat is waar de deelnemers in geïnteresseerd zouden zijn. Hier kunnen ook ontwikkelingen van een app en informatie rondom aankomende evenementen gecommuniceerd en beschreven worden.

Kortom, we hebben weer nuttige input gekregen waarmee we concreet aan de slag kunnen! Bouw jij mee aan onze club?