Winkelwagen

Club Leaderboard


Profrenner of BEAT Member, baanrenner of Esporter, allemaal hebben we een #amBEATie die tot uitslagen komen. 

Profrenner of BEAT Member, baanrenner of Esporter, allemaal hebben we een #amBEATie die tot uitslagen komen. Hieronder is een overzicht van de ereplaatsen die BEAT Cycling dit jaar bij elkaar heeft gefietst. Wil je er zelf tussenstaan als BEAT Member? Ga naar het Member Platform en laat jouw verhaal en de uitslag weten onder het kopje Pro Cycling Lounge en dan de Victory-lounge! Alle ereplaatsen verdienen een plekje op het leaderboard! 

Topprestaties 2022

Mei

Schleck Gran Fondo - 90 KM
UCI

V35

Mimi ter Beek

UCI Track Nations Cup Milton - Madison
UCI

Baan

Yoeri Havik, Jan-Willem van Schip

UCI Track Nations Cup Milton - Team sprint
UCI

Baan

Sam Ligtlee, Tijmen van Loon (Jeffrey Hoogland, Roy van den Berg)

UCI Track Nations Cup Milton - Afvalkoers
UCI

Baan

Yoeri Havik
UCI Track Nations Cup Milton - 
UCI

Baan

Laurine van Riessen (Kyra Lamberink, Hetty van der Wouw)

UCI Track Nations Cup Milton - Omnium
UCI

Baan

Jan Willem van Schip

6e

UCI Track Nations Cup Milton - Sprint
UCI

Baan

Sam Ligtlee

6e

UCI Track Nations Cup Milton - Sprint
UCI

Baan

Laurine van Riessen

MTB Arnsberg marathon
NAT

MTB

Jelle Looijen

Zwift Racing League - Race 6
B

Zwift

BEAT Cycling B1
Zwift Racing League - eindklassement
B

Zwift

Ronald van Schutterhoef

5e

Ton Dolmans Trofee
NAT

Weg

Jordy Bouts

Zwift Racing League - Race 5
B

Zwift

BEAT Cycling B1

April

67e Oranjeronde van Amsterdam
SPO

Weg

Jasper Lounio

Zwift Racing League - Race 4
B

Zwift

BEAT Cycling B1

5e

Zwift Racing League - Race 4
B

Zwift

Richard Vermeer

Belgian Open Track Meeting - Teamsprint
UCI

Baan

Laurine van Riessen (Kyra Lamberink, Hetty van der Wouw, Steffie van der Peet)

Belgian Open Track Meeting - Sprint
UCI

Baan

Laurine van Riessen

Belgian Open Track Meeting - Afvalkoers
UCI

Baan

Yoeri Havik

UCI Track Nations Cup Glasgow - Teamsprint
UCI

Baan

Yoeri Havik, Jan-Willem van Schip

UCI Track Nations Cup Glasgow - Team Sprint
UCI

Baan

Sam Ligtlee, Tijmen van Loon (Roy van den Berg, Harrie Lavreysen)

6e

UCI Track Nations Cup Glasgow - Madison
UCI

Baan

Yoeri Havik, Vincent Hoppezak

6e

Rutland-Melton CiCLE Classic
1.2

Weg

Jens Schuermans

Belgian Open Track Meeting - Madison
UCI

Baan

Yoeri Havik, Jan-Willem van Schip

Belgian Open Track Meeting - Keirin
UCI

Baan

Laurine van Riessen

Belgian Open Track Meeting - Omnium
UCI

Baan

Jan-Willem van Schip

Belgian Open Track Meeting - Sprint
UCI

Baan

Laurine van Riessen

5e

Belgian Open Track Meeting - Keirin
UCI

Baan

Sam Ligtlee

4e

Omloop van de Braakman
NAT

Weg

Stijn Daemen

D6 Cycling Night - Afvalkoers
UCI

Baan

Vincent Hoppezak

D6 Cycling Night - Puntenkoers
UCI

Baan

Yoeri Havik

D6 Cycling Night - Scratch
UCI

Baan

Yoeri Havik

D6 Cycling Night - Madison
UCI

Baan

Yoeri Havik, Vincent Hoppezak

Kellerwald Bike Marathon - 68 km

NAT

MTB

Jelle Looijen

5e

BEAT Zwift Clubkampioenschappen B. Cat
B

Zwift

Jelle Kamstra 

5e

BEAT Zwift Clubkampioenschappen C. Cat
C

Zwift

Owen de Vet

Maart

4e

Olympia's Tour - Etappe 1 - TTT
2.2

Weg

Mathijs, Bram, Jente, Stijn, Jochem en Sven

Western Track Challenge - Omnium
35+

Baan

Ludo Max

BEAT Zwift Clubkampioenschappen A. Cat
A

Zwift

Thomas Vael

Zwift Racing League - Race 1
B

Zwift

Richard Vermeer

Zwift Racing League - Race 1
C

Zwift

Mimi ter Beek

Februari

Resultaat

Race

Klasse

Discipline 

Renner
Grand Prix de la ville d'Aigle - Omnium
UCI
Baan

Yoeri Havik

Life's an Omnium - Grenchen - Puntenkoers
UCI
Baan

Yoeri Havik

Life's an Omnium - Grenchen - Afvalkoers
UCI
Baan

Yoeri Havik

Life's an Omnium - Grenchen - Scratch
UCI
Baan

Yoeri Havik

Zwift Racing League - Race 6
C1
Zwift

Rik Ouwerkerk

Zwift Racing League - Race 6
B1
Zwift

Wesley Goedegebuure

NK Omnium
NK
Baan

Vincent Hoppezak

Zwift Racing League - Race 5
B1

Zwift

Ton Ippel

Zwift Racing League - Race 5
C1

Zwift

Rik Ouwerkerk 

5e

Zwift Racing League - Race 5
C2

Zwift

Mimi ter Beek

Prova Internacional Município de Anadia - Keirin
UCI

Baan

Laurine van Riessen 

Prova Internacional Município de Anadia - Sprint
UCI

Baan

Laurine van Riessen 

Prova Internacional Município de Anadia - Madison
UCI

Baan

Yoeri Havik, Vincent Hoppezak

Prova Internacional Município de Anadia - Puntenkoers
UCI

Baan

Yoeri Havik

Prova Internacional Município de Anadia - 500 meter
UCI

Baan

Laurine van Riessen 

Januari

Zwift Racing League - Race 2
C1

Zwift

Rik Ouwerkerk 

4e

Zwift Racing League - Race 2
B1

Zwift

Jelle Kamstra 

8e

NK veldrijden - Beloften
NK

Veld

Lucas Janssen

Podiumplaatsen 2021

Resultaat

Race

Klasse

Discipline 

Renner

OS

Baan

Matthijs Büchli

NK Teamsprint

NK

Baan

Sam Ligtlee, Tijmen van Loon, Theo Bos

NK Baan - Keirin
NK

Baan

Laurine van Riessen

NK Baan - Sprint
NK

Baan

Laurine van Riessen

NK Baan - Scratch
NK

Baan

Yoeri Havik

NK Baan - Puntenkoers
NK

Baan

Yoeri Havik

NK Baan - Afvalkoers
NK

Baan

Yoeri Havik

NK Baan - Koppelkoers
NK

Baan

Yoeri Havik, (Cees Bol)

NK Baan - Kilometer tijdrit
NK

Baan

Tijmen van Loon

UCI

Baan

Yoeri Havik, Jan-Willem van Schip

EK
Baan

Yoeri Havik, Jan-Willem van Schip

Vierdaagse van Genève
UCI
Baan

Yoeri Havik, (Tristan Marguet)

NK Baan - Sprint
NK
Baan

Sam Ligtlee

NK Baan - Keirin
NK
Baan

Sam Ligtlee

NAT
Weg

Martijn Budding

NAT
Weg

Martijn Budding

1.2

Weg

Jan-Willem van Schip

UCI

Baan

Jan-Willem van Schip

NK Baan - Sprint
NK
Baan

Tijmen van Loon

NK Baan - Keirin
NK
Baan

Tijmen van Loon

NAT
Weg

Jules Hesters

UCI

Baan

Yoeri Havik, Jan-Willem van Schip

1.2
Weg

Martijn Budding

UCI
Baan

Yoeri Havik

UCI
Baan

Yoeri Havik, (Vincent Hoppezak)

Driedaagse van Kopenhagen
UCI
Baan

Yoeri Havik, Jan-Willem van Schip

Gekwalificeerde WK Granfondo 2022

Jasper Lounio
Mimi ter Beek
Hans de Boef
Ton Ippel
Ruud Goorden
Pascal van Overmeire

BEAT 365 dagen finishers

2021
Jan van Wolferen
2021
Eduard Brennikmeijer
2020 / 2021
Edwin Gulickx

Ere-members

Piotr Havik

Johan Milliau †