Tijdens de Spelen gratis verzending in Nederland en België vanaf €25
Winkelwagen

Koerskalender

Februari

21.02

Challenge Baracchi

Community

Maart

02.03

Le Samyn (1.1)

Wegploeg

07.03

GP Jean-Pierre Monseré (1.1)

Wegploeg

19.03

Bredene Koksijde Classic (1.Pro)

Wegploeg

April

07.04

Scheldeprijs (1.Pro)

Wegploeg

16.04 - 18.04

International Track Meeting Gent

Baanploeg

Mei

01.05 - 02.05

Strikhedonia400

Community

13.05 - 16.05

UCI Nations Cup Hong Kong

Baanploeg

13.05

Circuit de Wallonie (1.1)

Wegploeg

16.05

Tro-Bro Léon (1.Pro)

Wegploeg

19.05

Ruddervoorde Koerse (Nationaal)

Wegploeg

24.05

Ronde van Limburg (1.1)

Wegploeg

Juni

05.06

Dwars door het Hageland (1.Pro)

Wegploeg

06.06

Elfstedenronde (1.1)

Wegploeg

09.06 - 13.06

Baloise Belgium Tour (2.Pro)

Wegploeg

20.06

Nederlands Kampioenschap

Wegploeg

20.06

Belgisch Kampioenschap

Wegploeg

26.06

Moonlit Miles

Community

Juli

04.07

Simac Omloop der Kempen (Nationaal)

Wegploeg

18.07

Volta Limburg Classic (1.1)

Wegploeg

24.07

Olympische Spelen - Wegwedstrijd

Wegploeg

26.07

Westrozebeke (Nationaal)

Wegploeg

31.07

Heylen Vastgoed Heistse Pijl (1.1)

Wegploeg

Augustus

02.08 - 08.08

Olympische Spelen - Baanonderdelen

02.08

Teamsprint (V)

Laurine van Riessen

03.08

Teamsprint (M)

Matthijs Büchli

05.08

Keirin (V)

Laurine van Riessen

05.08

Omnium (M)

Jan-Willem van Schip

06.08

Sprint (V)

Laurine van Riessen

07.08

Sprint (V)

Laurine van Riessen

07.08

Madison (M)

Jan-Willem van Schip
Yoeri Havik

08.08

Sprint (V)

Laurine van Riessen

08.08

Keirin (M)

Matthijs Büchli
Baanploeg

15.08

La Polynormande (1.1)

Wegploeg

15.08

Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven (1.1)

Wegploeg

17.08

Egmont Cycling Race (1.1)

Wegploeg

20.08

Grote Prijs Marcel Kint (1.1)

Wegploeg

22.08

Schaal Sels Merksem / Johan Museeuw Classic (1.1)

Wegploeg

26.08

Druivenkoers - Overijse (1.1)

Wegploeg

28.08

Brussels Cycling Classic (1.Pro)

Wegploeg

29.08 - 04.09

Low Lands Ramble

Community

September

05.09

Omloop van Valkenswaard (Nationaal)

Wegploeg

07.09

Gullegem Koerse (Nationaal)

Wegploeg

11.09

Arno Wallaard Memorial (1.2)

Wegploeg

12.09

Antwerp Port Epic / Sels Trophy (1.1)

Wegploeg

17.09

Kampioenschap van Vlaanderen (1.1)

Wegploeg

18.09

PWZ Zuidenveld Tour (1.2)

Wegploeg

18.09

Primus Classic (1.Pro)

Wegploeg

19.09

Gooikse Pijl (1.1)

Wegploeg

23.09

Omloop van het Houtland Middelkerke-Lichtervelde (1.1)

Wegploeg

26.09

Dorpenomloop Rucphen (1.2)

Wegploeg

26.09

Classique Paris - Chauny (1.1)

Wegploeg

Oktober

05.10

Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke (1.1)

Wegploeg

05.10 - 09.10

Europees Kampioenschap

Baanploeg

10.10

Memorial Rik Van Steenbergen / Kempen Classic (1.1)

Wegploeg

13.10 - 17.10

Wereldkampioenschap

Baanploeg

16.10

Ster van Zwolle (1.2)

Wegploeg

17.10

Gritty Pumpkin Fest

Community

17.10

Omloop van de Braakman (Nationaal)

Wegploeg

24.10

Ronde van Drenthe (1.1)

Wegploeg

DELEN: